Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вручення дипломів випускникам-магістрам Інституту телекомунікаційних систем.
 

Вручення дипломів випускникам-магістрам
Інституту телекомунікаційних систем.

08 липня 2017 року в Інституті телекомунікаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося урочисте вручення дипломів про закінчення університету студентам-випускникам, які успішно опанували програми підготовки та отримали освітній ступінь “магістра”. Урочисте зібрання проходило в залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

mag.jpg 

 

За своє майже 15-річне існування Інститут телекомунікаційних систем підготував та випустив більше шестисот фахівців в сфері телекомунікацій. І цей випуск додав до широкого кола професіоналів-телекомунікаційників 28 висококваліфікованих фахівців, двоє з яких отримали дипломи з відзнакою.

 mag1.jpg

 

Випускників та гостей свята привітали та виказали слова побажання науковий керівник ІТС, проректор з наукової роботи, академік НАН України, доктор технічних наук, професор Ільченко М.Ю., заступник директора ІТС з навчально-виховної роботи Якорнов Є.А., методист деканату ІТС Богдан К.В. а також представники студентів та їх батьків.

mag2017.jpg 
 
 

Ще раз вітаємо випускників з отриманням дипломів про вищу освіту та бажаємо їм подальших успіхів в їх професійній та трудовій діяльності!

Створено 10.07.2017 15:12
Змінено 10.07.2017 15:13
Коментарі
Немає коментарів. Станьте першим, хто напише коментар!

Ми про Вас знаємо мало! Увійдіть або впишіть своє ім'я:
Скільки буде 22+35?
Ctrl+Enter - відправити, Enter - новий рядок