Цікавинки від VegaTelecom

Вперше до нашого інституту завітали представники компанії VegaTelecom. 23 листопада вони зібрали повну залу інститутської бібліотеки студентів ІТС на лекцію-презентацію, присвячену сучасним трендам в телекомунікаціях.

its-radio

VegaTelecom працює на ринку України з 2008 року і займається переважно фіксованим зв’язком. Представник компанії наголосив, що кількість трафіку з кожним роком збільшується, тому виникає необхідність постійно модернізовувати ринок відповідно до його вимог. До 2020 року найбільший ривок у частці трафіку здійснить потокове відео. Це значить, що кабельне телебачення у найближчому майбутньому ми замінимо на IPTV, яке буде включатися у пакет послуг разом з інтернетом. Частка відеоконтенту зросте у декілька разів і обєми даних, які «ляжуть» на плечі наших мереж, будуть колосальними.

Правило

Також поговорили про Big Data, що зараз активно впроваджують маркетингові компанії для маркетингових досліджень, зборів статистики покупців та для розуміння технологій продажів. Це наше майбутнє, і з кожним роком такі дослідження будуть приносити все більше і більше прибутків рекламним компаніям, які вже будуть обізнанішими: кому що треба, і як це продати.

Не можна не наголосити, що IT сектор та телекомунікації невід’ємно поєднані одне з одним: розробники можуть створити програмне забезпечення, якому ніхто, крім інженерів телекомунікацій, не знає як дати ради на реальному «залізі». Тому необхідно завжди бути в тренді нових розробок, щоб успішно розвиватися в своїй сфері.​

technologies

Порадувала новина, що цього року вперше стартує програма стажувань від VegaTelecom для 4-5-курсників, які хочуть здобути практичний досвід ще будучи студентами. Ознайомитись із нею можна на сайті компанії. Після завершення стажування, традиційно, найкращі студенти зможуть отримати пропозиції стати співробітниками компанії. То ж не пропустіть цей реальний шанс отримати нові знання та спробувати працювати у команді над сучасними телекомунікаційними проектами.

На жаль, ця зустріч була останньою з нашого курсу лекцій-презентацій для ІТСників, але чекаємо приводу побачитися знову!

Олександра Кравець

Створено 25.11.2016 23:10