26 Міжнародна конференція з інформаційно-телекомунікаційних технологій та радіоелектроніки
З 12 по 15 вересня 2016 року в НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» відбулась 26 Міжнародна конференція з інформаційно-телекомунікаційних технологій та радіоелектроніки (УкрМіКо’2016/UkrMiCo’2016).

Організатори конференції - Міністерство освіти і науки України, Національна Академія наук України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», IEEE Ukraine ComSoc Chapter, IEEE Ukraine (Kharkiv) Joint Chapter, щиро вдячні всім учасникам УкрМіКо’2016.

Фотоогляд>>>                                       Рішення конференції>>>​

Створено 25.11.2016 23:00