Нові можливості з Lifecell

Нові можливості з Lifecell​

22 листопада відбулася урочиста зустріч у залі Вченої ради 1-го корпусу представників компанії Lifecell та студентами ІТС. Від компанії Lifecell на зустрічі був присутній директор з інформаційних та комунікаційних технологій – Дженгіз Гюрер, менеджер відділу з залучення талантів – Євгенія Терекховська та ін. Зустріч розпочалась з виступу наукового керівника ІТС Ільченка Михайла Юхимовича.  В своїй доповіді Михайло Юхимович довів інформацію про співпрацю нашого інституту з компанією Lifecell.
its-telecommunication-study

З кінця 2015 року ми нарешті розпочали співробітництво, встановивши базову станцію на даху 30-го корпусу та відкривши брендову лабораторію Lifecell, у якій в майбутньому студентам зможуть проводити практичні та лабораторні заняття. Куратором лабораторії є Міночкін Дмитро Анатолійович, який зараз займається розробкою хмарної технології для ІТСу. «ITS cloud» буде чимось на кшталт порталу «Кампус», але не для всього університету, а лише локально для студентів нашого інституту. Для налаштування обладнання до лабораторії запрошували інженерів Lifecell, тому зараз вона повністю готова до втілення нових ідей та розробок.

учеба-кпи-телекоммуникации

Цьогоріч компанія Lifecell розгортає ще більше навчальних проектів та стажувань. Окрім загально відомої програми “Jump to life” приблизно через місяць планується старт програми стажувань «ICT стажер». Нею передбачається проходження платного стажування у компанії протягом 6 місяців, при чому можливий варіант роботи як 40 год. на тиждень, так і гнучкого графіку – 20 год. на тиждень. Тобто буде можливість зручного комбінування роботи і навчання. Пройти стажування можливо буде у всіх відділах компанії, залежно від навичок та базових знань претендента.

студент-двойной-диплом-учеба

До того ж після Нового року планують запуск навчальних лекцій для студентів у нашому університеті від співробітників компанії Lifecell. Метою лекцій буде ознайомити студентів з практичним застосуванням отриманих академічних знань у реальному житті. Тренери будуть розповідати, на яких дисциплінах і темах необхідно акцентувати свою увагу при вивченні матеріалу, щоб отримати необхідні знання для роботи у сфері телекомунікацій та цій компанії зокрема.

лекция

Що ж, плани у Lifecell грандіозні, а ми будемо чекати з нетерпінням на їх здійснення, бо це якраз і в наших інтересах. Нагадаємо, що велика кількість випускників та студентів є співробітниками цієї компанії, в тому числі і після стажувань. Бажаємо всім успіху, пробуйте свої сили, прагніть до вивчення нового, щоб стати висококваліфікованими інженерами телекомунікацій.

Олександра Кравець

Створено 24.11.2016 14:34