Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Quick Launch

Міжнародна науково-технічна конференція "ПЕРСПЕКТИВИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ" та конференція студентів і аспірантів "ПРІТС" на сайті ІТС
Міжнародна Науково-технічна Конференція "ПЕРСПЕКТИВИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ" та Міжнародна науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Перспективи розвитку інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем»

Конференція розташована на організаційній платформі Open Conference Systems (OCS) (http://conferences.uran.ua)

Для участі в конференції необхідна електронна Реєстрація та подання матеріалів доповіді в системі Open Conference Systems (http://conferenc.its.kpi.ua/index/about/index).


Збірник матеріалів Міжнародної науково-технічної конференції «ПЕРСПЕКТИВИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ»
- щорічне видання,
що видається на єдиній  видавницько-технічній  платформі Open Journal Systems (OJS) (http://journals.uran.ua)
  Збірник включено  до  баз  даних:  Наукова періодика України URAN (OJS), електронного  архіву  наукових  матеріалів  ELAKPI.
  Видання індексується міжнародною наукометричною базою Google Scholar.
  Збірник також виходить у  друкованому вигляді. Матеріали збірників (з 2007 р.) розміщуються також в електронному вигляді  за адресою: http://www.its.kpi.ua/conferences.
 

  Видання "Наукової періодики України" повноцінно представляються у всесвітньому федеративному бібліотечному каталозі WorldCat, в каталогах наукових бібліотек, на пошукових платформах Google Scholar, Bielefeld Academic Search Engine (BASE), OpenAIRE та ін.  


В 2019 році видання "Матеріали міжнародної науково-технічної конференції "ПЕРСПЕКТИВИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ" ("MODERN CHALLENGES IN TELECOMMUNICATIONS") внесено у світову базу даних періодичних видань під постійними номерами:

електронний збірник ISSN online 2664-3057

        друкований збірник ISSN print 2663-502X


    Рейтинг Webometrics розглядає тількі інституційні профілі. Щоб автори потрапили у рейтинг, у них має бути налаштований загальнодоступний профіль Google Scholar, в якому має бути зазначена офіційна назва ВНЗ та підтверджене використання університетської адреси електронної пошти.

Створено 06.02.2014 00:51
Змінено 06.02.2020 15:00
Коментарі
Немає коментарів. Станьте першим, хто напише коментар!

Ми про Вас знаємо мало! Увійдіть або впишіть своє ім'я:
Скільки кафедр в ІТС? (підказка: менше 5)
Ctrl+Enter - відправити, Enter - новий рядок