Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
 

 Кращі випускники

 
  
  
Інформація
  
  
Андрієшина Уляна

З Жовтня 2010 року навчаюсь в ТУДі, на факультеті “Інформатики”

Отримала диплом Магістра ІТС, за спеціальністю “Інформаційні Мережі Зв’язку” у 2010 р. Тема: “Математичне та програмне забезпечення інформаційно – сервісного простору «Розумна аудиторія»” (навч. керівник: к.т.н. Терновой М.Ю.)

Пройшла інтернатуру в компанії sodocu-software documentation (http://www.sodocu.eu/), Дрезден 2012

2 тези у наукових конференціях, 1 стаття

 
Бондаренко Володимир

​Студент ТУ Дрезден.

Захистив диплом магістра НТУУ «КПІ» на тему «Метод удосконалення вбудованих можливостей мови програмування Java для здійснення високопродуктивних обчислень»

Приймаю участь у проекті FlexCloud (http://flexcloud.eu/).
Автор програми "Folium" для зберігання архівованих даних, які отримали патент і сертифікат ISO/IEC 25051:2006.

 

 
Касерес Антон
​Випускник ІТС 2011 року за спеціальністю ІМЗ, захистив диплом магістра на тему «Організація взаємодії корпоративних та хмарних електронно-обчислювальних ресурсів».
Брав участь у спільній науковій роботі з ТУД у 2009 році в рамках проекту FlexCloud (flexcloud.eu).
У 2012 захистив диплом магістра ТУД на тему "Concept and Performance Analysis of a Web-based Activity Stream Delivery Platform".
Опублікував 2 статті та 3 тези доповідей у працях міжнародних наукових конференцій.
 
Чайченко Андрій

​Випускник ІТС, спеціальність ІМЗ у 2011 р.
Захистив диплом магістра НТУУ «КПІ» на тему «Технології об’єднаних комунікацій ВНЗ»
25.03.2013 Захистив диплом магістра ТУД на тему «Virtualized cloud computing environments»
3 тези доповідей у працях міжнародних конференцій

 
Гудименко Іван
 
Ганюков Едуард
На данний момент являюсь магістром ІТС НТУУ «КПІ», а також ТУ Дрезден, факультету "Інформатики".
В червні 2011 захистив диплом бакалавра НТУУ «КПІ» на тему «Використання технології MIMO в сучасних системах безпроводового широкосмугового зв’язку (стандарту IEEE 802.16). » та отримала диплом бакалавра.
Маю одну статтю та тези на міжнародній конференції CriMiCo 2012, переможець Всеукраїнської олімпіади з напрямку "Телекомунікації".
 
Єрмакова Катерина

​Випускниця ІТС НТУУ «КПІ» 2010 року, спеціальність ІМЗ.
Захистила дипломну роботу магістра на тему «Технології високопродуктивної обробки інформації при наданні послуг».
Під час навчання Катерина брала активну участь в наукових проектах кафедри ІТМ та розвитку міжнародних відносин, в тому числі програми «Подвійний диплом» (НТУУ «КПІ» - Технічний Університет Дрездена).

З жовтня 2010 навчається на факультеті інформатики в Технічному Університеті Дрездена за програмою «Distributed Systems Engineering». В даний час пише дипломну роботу магістра на тему «Introducing Private and Shared Spaces in Mashup Applications». З лютого 2011 року працює на кафедрі «Бази Даних» в пректі EDYRA (Engineering of Do-it-Yourself Rich Internet Applications) http://wwwdb.inf.tu-dresden.de/edyra/.
Здобутки:
• 10 публікацій в роботах міжнародних наукових конференцій, 4 статті в наукових виданнях.
• Диплом за перше командне місце та грамота за високі знання з дисципліни «Цифрова техніка та мікропроцесори» на Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму «Телекомунікації», березень 2008 року, Харків.
• Переможець у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з технічних наук, спеціальність «Інформаційні мережі зв'язку», березень 2009 року, Одеса.
• Студент року ІТС, 2009 рік.
• Один з найкращих випускників магістрів НТУУ «КПІ» 2010 року. Диплом за відмінні успіхи у навчанні, творчі здобутки та активну участь в громадському житті університету від ректора НТУУ «КПІ» Згуровського М.З.

 

Сертифікат на диплом ТУД
 
Кирилков Вадим

​Випускник ІТС, спеціальність ІМЗ у 2012 р.

Захистив диплом магістра на тему "Технології створення Єдиного інформаційного середовища ВНЗ України"
Брав участь у спільній науковій роботі з ТУД у 2009 р.
6 тез у наукових конференціях, 1 стаття, переможець конкурсу Всеукраїнських робіт в 2009 р.

 
Корсак Вікторія

​Вступила до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" у 2008 році на факультет "Інститут телекомунікаційних систем". Отримала ступінь бакалавра за спеціальністю “Технології та засоби телекомунікацій” у липні 2012 року. 

З вересня 2012 року навчається на магістратурі кафедри Телекомунікацій.

У 2013 вступила до Дрезденського технічного університету. Починаючи з жовтня 2013 року студентка навчається за програмами магістратури НТУУ "КПІ" "Технології та засоби телекомунікацій" у поєднанні з програмою магістратури ТУД "Обчислювальна інженерія" (Computational Enegeneering) для отримання другої вищої освіти.

 

 
Шалбанов Костянтин

Вступив до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" у 2007 році на факультет "Інститут телекомунікаційних систем". Отримав ступінь бакалавра за спеціальністю “Телекомунікаційні системи та мережі” у липні 2011 року.

З вересня 2011 року навчається на магістратурі кафедри Телекомунікаційних систем.

У 2012 вступив до Дрезденського технічного університету. Починаючи з жовтня 2012 року студент навчається за програмами магістратури НТУУ "КПІ" "Телекомунікаційні системи та мережі" у поєднанні з програмою магістратури ТУД "Обчислювальна інженерія" (Computational Enegeneering) для отримання другої вищої освіти.

 

 
Кушнір Віталій

​Випускник ІТС, спеціальність ІМЗ у 2011 р.
Захистив диплом магістра НТУУ «КПІ» на тему «Метод прискорення реакції системи керування мультисервісною мережею на базі високопродуктивних обчислень»
Приймав участь у проектах: SENSE (intelligent Storage and Exploration of large documeNt Sets)
6 тез у наукових конференціях, 3 стаття, переможець конкурсу Всеукраїнських робіт в 2009 р.

 
Оленюк Владислав
 
Приходько Ольга
Студентка магістратури ІТС НТУУ «КПІ», спеціальність Інформаційні мережі зв’язку.
Захистила диплом бакалавра НТУУ «КПІ» на тему «Метод розрахунку оптимального алгоритму модернізації програмного забезпечення» та отримала диплом бакалавра з відзнакою в червні 2011 р.
З жовтня 2012 р. приймає участь в міжнародній програмі підготовки магістрів «Інженерія розподілених систем» згідно програми подвійного диплому між ТУ Дрезден та НТУУ «КПІ».
Має 3 тези у наукових конференціях.
 
Утлік Анна

​Випускниця ІТС 2011 року, спеціальність ІМЗ.
У червні 2011 захистила диплом магістра НТУУ "КПІ" на тему "Технології створення автоматизованих бізнес-процесів у розподілених інформаційних системах".
Брала участь у спільній науковій роботі з ТУД протягом зимового семестру 2009/2010.
З жовтня 2010 року розпочала навчання по програмі ТУ Дрездена “Distributed systems engineering”. Поруч з основною програмою навчання з лютого 2011 по березень 2012 року приймала участь в проекті EDYRA (http://wwwdb.inf.tu-dresden.de/edyra/) на кафедрі "Бази даних".
25 березня 2013 захистила диплом магістра ТУД на тему “Application-agnostic resource-centric service handling support for imperfect networking conditions .”
2 тези доповідей у працях міжнародних конференцій, 3 статті.

 
Гаєвий Вадим

​Випускник ІТС НТУУ «КПІ» 2012 року, спеціальність Інформаційні мережі зв'язку.
Захистив диплом магістра на тему "Організація розподілених обчислень з використанням технологій Cloud Computing".
Під час навчання брав активну участь в науково-технічних проектах кафедри ІТМ та Науково-дослідного центру Міждисциплінарних досліджень НТУУ «КПІ».
Брав участь у спільній науковій-дослідницькій роботі НТУУ "КПІ" та TU Dresden у 2009 р.
Має 7 тез та доповідей на міжнародних наукових конференціях та 1 статтю у фаховому виданні.

 
Залужний Ярослав

Студент НТУУ «КПІ» факультету ІТС, 6 курс
Брав участь у спільній науковій роботі з ТУД у 2011-2012 р.

 
Згурский Богдан
 
Жданенко Олександр

Студент ІТС, спеціальність ІМЗ, рік закінчення 2013.

У жовтні 2013 року захистив диплом магістра НТУУ «КПІ» на тему «Технології створення систем обробки великих об’ємів даних у системах надання послуг»
2 тези у наукових конференціях, 2 статті, 1 монографія.​

 
Пухкаев Дмитрій

​​Вступив до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" у 2008 році на факультет "Інститут телекомунікаційних систем". Отримав ступінь бакалавра за спеціальністю “Інформаційні мережі зв’язку” у липні 2012 року.

З вересня 2012 року навчається на магістратурі кафедри Інформаційні мережі зв'язку.
У 2013 вступив до Дрезденського технічного університету. Починаючи з жовтня 2013 року студент навчається за програмами магістратури НТУУ "КПІ" "Інформаційні мережі зв’язку" у поєднанні з програмою магістратури ТУД "Обчислювальна інженерія" (Computational Enegeneering) для отримання другої вищої освіти.

 

 
Кашуба Сергій Володимирович
kashuba serhii

У 2008 році вступив до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" на факультет "Інститут телекомунікаційних систем". У 2012 році отримав ступінь бакалавра за спеціальністю “Телекомунікаційні системи та мережі” після чого розпочав навчання на магістратурі.

Починаючи з жовтня 2013 року студент бере участь у програмамі подвійної магістратури між НТУУ "КПІ" та Дрезденським технічним університетом.

 
Трач Богдан

​ Вступив до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" у 2008 році на факультет "Інститут телекомунікаційних систем". Отримав ступінь бакалавра за спеціальністю “Технології та засоби телекомунікацій” у липні 2012 року. 

З вересня 2012 року навчається на магістратурі кафедри Телекомунікаційних систем.

У 2013 вступив до Дрезденського технічного університету. Починаючи з жовтня 2013 року студент навчається за програмами магістратури НТУУ "КПІ" "Технології та засоби телекомунікацій" у поєднанні з програмою магістратури ТУД "Обчислювальна інженерія" (Computational Engineering) для отримання другої вищої освіти.


 
Олексенко Олексій

​Вступив до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" у 2008 році на факультет "Інститут телекомунікаційних систем". Отримав ступінь бакалавра за спеціальністю “Інформаційні мережі зв’язку” у липні 2012 року.

З вересня 2012 року навчається на магістратурі кафедри Інформаційні мережі зв'язку.
У 2013 вступив до Дрезденського технічного університету. Починаючи з жовтня 2013 року студент навчається за програмами магістратури НТУУ "КПІ" "Інформаційні мережі зв’язку" у поєднанні з програмою магістратури ТУД "Обчислювальна інженерія" (Computational Enegeneering) для отримання другої вищої освіти.