Швидкий запуск

Навчання студентів за кордоном за рахунок Держбюджету України

Шановні студенти!

20 березня, 2012 року Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оголосило Конкурс з відбору на навчання у 2012 році студентів та стажування аспірантів, науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном.
Програма передбачає:

Навчання в одному із провідних вищих навчальних закладів та наукових установ за кордоном терміном до 2-ох років.

Навчання за рахунок держбюджету:

• оплата навчання у закордонному ВНЗ;
  • Витрати на проживання та харчування;
  • оплата витрат на проїзд Україна – місця навчання – Україна;
  • обов’язкове медичне страхування.

Умови участі

• у конкурсному відборі можуть приймати участь студенти, що навчаються за програмою підготовки магістра;
  • мати високий академічний бал не нижче ніж 4,5;
  • мати досягнення у студентській науково-дослідній роботі;
  • напрям підготовки (спеціальності) студента повинен відповідати переліку пріоритетних напрямів освіти і науки;
  • володіти англійською мовою або мовою країни, в якій передбачається проходження навчання, на необхідному рівні.

Студенти подають пакет документів на розгляд конкурсній комісії НТУУ «КПІ» наступні документи:

• Заява на ім’я в.о. Ректора університету; (заява пишеться власноруч) (додаток 1)
  • Витяг з протоколу засідання кафедри факультету/інституту; (додаток 2)
  • Проект індивідуального плану навчання студента (додаток 3)
  • Виписка з особової справи студента; (додаток 4)
  • Сертифікати мовної компетенції (за наявності).

Документи подаються до відділу академічної мобільності студентів!

Із положенням щодо проведення конкурсу Ви можете ознайомитися тут (Положення від Б.А.Циганка).
Із переліком провідних вищих навчальних закладів та наукових установ за кордоном Ви можете ознайомитися тут (Додаток 5)
Положення МОНмолоді спорту про навчання студентів та аспірантів, стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном. (ПОСТАНОВА 411).

Запрошуємо взяти участь у конкурсі!

Усі подробиці на сайті http://mobilnist.kpi.ua/

Відділ академічної мобільності студентів:

1 корпус, 299/13, тел: 454-99-55

Створено 04.04.2012 10:50