Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
 

 Проектні пропозиції

 
​        У 2009 р. співробітники кафедри  разом з колегами з Технічного Університету м. Дрездена (ФРН) підготували та подали на розгляд українсько-німецький дослідний проект «ОpenSocio», який отримав підтримку німецької організації BMBF.  
У 2011 році співробітники кафедри  разом з колегами з Технічного Університету м. Дрездена (ФРН) підготували та подали на розгляд українсько-німецький освітній проект TempusCEEDS” (Central European Initiative on harmonizing and improving Education in Distributed Systems Engineering).  
У 2012 році співробітники кафедри  разом з колегами з Технічного Університету м. Дрездена (ФРН) та  Технічного Університету м. Кордоба (Іспанія) підготували та подали на розгляд освітній проект Tempus ITELL-U” (Infocommunication Technologies Today and TomorrowDevelopment of a Sustainable Double Master Degree for Ukraine). 
У 2013 році співробітники кафедри  разом з колегами з Swiss National Science Foundation (Швейцарія) підготували та подали на розгляд міжнародний науково-дослідний проект «BuildFit».