Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
 

 Корисні посилання

 

Дрезденський технічний університет (TUD) 

Дрезденський технічний університет (сам університет використовує назву Технічний університет Дрездена, нім. Technische Universität Dresden, скор. TUD) — один з найбільших вищих навчальних закладів Дрездена і Саксонії. За кількістю студентів Дрезденський технічний університет посідає перше місце серед технічних університетів Німеччини. 
У ньому навчається близько 35 000 студентів і працює понад 4000 співробітників.
Вищий технічний навчальний заклад існує в Дрездені під різними назвами вже більше двохсот років, а свою сучасну назву Дрезденський технічний університет отримав в 1961 році. Це один з найстаріших технічних вузів Німеччини. Дрезденський технічний університет входить в об'єднання найбільших технічних вузів Німеччини «TU 9».
 

DAAD

DAAD — німецька служба академічних обмінів є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи.
Головне управління DAAD знаходиться у Бонні, воно є центром керування всієї внутрішньої та міжнародної діяльності DAAD. Берлінський офіс у Науковому форумі на площі Жандарменмаркт є другим за значенням представництвом DAAD в Німеччині.
За кордоном DAAD представлений широкою мережею офісів, доцентів та об´єднань колишніх стипендіатів і пропонує інформацію та консультації на місці: філії та інформаційні центри (IC) у всьому світі забезпечують контакт з партнерами, а також ефективне спілкування, проведення програм та консультації на місці.

 

 Фонд Олександра фон Гумбольдта

Фонд Олександра фон Гумбольдта ( нім. Alexander von Humboldt - Stiftung ) є організацією, створеною урядом Федеративної Республіки Німеччини та фінансується Міністерством закордонних справ , Міністерством освіти і досліджень , Міністерством економічного співробітництва та розвитку та іншими федеральними відомствами Німеччини. Фонд ставить за мету розвиток міжнародного співробітництва між німецькими вузами та провідними вченими з усього світу .
Фонд субсидує велика кількість конкурсних стипендій , починаючи з постдокторські і  до професорських , призначених для запрошених вчених , в першу чергу для іноземних вчених у галузі гуманітарних , природничих і технічних наук . Засоби надаються для фінансування довгострокових дослідницьких візитів до Німеччини , зазвичай на період 6-24 місяців. Фонд також заснував ряд великих премій за великі наукові досягнення і за « першокласні » досягнення молодих вчених . У числі цих нагород Премія Гумбольдта і Премія Софії Ковалевської . Нагороди фонду вважаються одними з найпрестижніших і благородних у світі.
 
 
Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень
 
Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень (Bundsminsterium für Bildung und Forschung) Німеччини забезпечує фінансування науково-дослідницьких проектів та установ, а також регулює загальну політику в галузі освіти.

 

 Державне агенство з питань науки, інновацій та інформатизації України

Держа́вне аге́нтство з пита́нь нау́ки, іннова́цій та інформатиза́ції Украї́ни (Держінформнауки України)  — центральний орган виконавчої влади, утворений 9 грудня 2010 року як Державне агентство з питань науки, інновацій та інформації України шляхом реорганізації Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації. 6 квітня 2011 року агентство отримало теперішню назву. Діяльність цього агентства спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки, молоді та спорту України.

 

Основними завданнями Держінформнауки України є:

 

  • реалізація державної політики у сфері наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності, інформатизації, формування, використання і захисту державних електронних інформаційних ресурсів та створення умов для розвитку інформаційного суспільства;
  • внесення на розгляд Міністра пропозицій щодо формування державної політики у зазначених сферах.